Adres 1: Zuhurat Baba Cad. Şükran Çiftliği Sk. 49/3 Bakırköy | Adres 2: Bağdat Cad. Nermin German Apt. No:456 K:4 D:4 Kadıköy

AİLE DANIŞMANLIĞI

aile terapisti psikolog

Aile danışmanlığını çiftlerden ayıran en önemli özellik terapi sürecini sadece çiftlerle beraber yürütmemesidir. Aile içindeki tüm üyeleri içine alan bir terapi türüdür. Bunlar; çocuk, büyükanne ve büyükbaba gibi beraber yaşanılan kişiler olabilmektedir. Ailede bir kişinin yaşadığı problem aile üyelerinin hepsini etkileyebilmektedir. Bu sebeple aile terapisi, yaşanılan sorunların ailenin bütünü ile çözmeyi hedefleyen profesyonel bir hizmet türüdür. Eşler arasındaki problemler en çok çocuğu fiziksel, duygusal, psikolojik ve eğitimsel açılardan etkileyebilmektedir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalındığında, var olan problemlerin çözülmesi ve daha sağlıklı bir ilişki kurulması için profesyonel bir yardım alınması yararlı olabilmektedir.

Aile İçi Çatışmalar ve İletişim Bozuklukları


Ebeveyn ve Çocuk İlişkilerinde Problemler


Ebeveyn ve Ergen İlişkilerinde Problemler


İLETİŞİM

0549 488 0818

ONLINE RANDEVU

Online randevu sistemi üzerinden müsait seanslarımın saatlerini görebilir, randevu talebi yapabilir ve kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.