Adres 1: Zuhurat Baba Cad. Şükran Çiftliği Sk. 49/3 Bakırköy | Adres 2: Bağdat Cad. Nermin German Apt. No:456 K:4 D:4 Kadıköy

BİREYSEL TERAPİ

Bireysel terapide amaç kişilerin iyi olma halini artırmak ve sağlıklı bir seviyeye taşımaktır. Kişilerin bireysel terapi almaları için mutlaka bir problemi olması şartı yoktur. Kendini daha iyi tanımak adına da çalışmalar yapmak isteyen danışanlar olmaktadır.

Bireysel Terapi Hizmeti

Depresyon

Anksiyete

Kaygı Bozuklukları

Obsesif Kompulsif Bozukluk

Panik Atak

Travmalar

Özgüven Problemleri

Ağlama ve Öfke Problemleri

Aile terapisi ve aile danışmanlığı hizmeti

AİLE DANIŞMANLIĞI

Aile içindeki tüm üyeleri içine alan bir terapi türüdür. Bunlar; Çocuk, büyükanne ve büyükbaba gibi beraber yaşanılan kişiler olabilmektedir. Ailede bir kişinin yaşadığı problem aile üyelerini etkileyebilmektedir, yaşanılan sorunların ailenin bütünü ile çözmeyi hedefleyen profesyonel bir hizmet türüdür.

Aile Danışmanlığı Hizmetleri

Aile İçi Çatışmalar ve İletişim Bozuklukları

Ebeveyn ve Çocuk İlişkilerinde Problemler

Ebeveyn ve Ergen İlişkilerinde Problemler

evlilik ve çift terapisi evlilik danışmanlığı

EVLİLİK VE ÇİFT TERAPİSİ

Sağlıklı bir ilişki kurmak ve sürdürebilmek için bazen profesyonel yardım almak gerekebilmektedir. İletişim, saygı, sevgi, tahammülsüzlük gibi problemler olabilmekte ve bu alanlarda profesyonel destek sağlanmaktadır.

Evlilik ve Çift Terapisi Hizmeti

İlişki Danışmanlığı

Kişilerarası Çatışmalar

Üçüncü Kişilerin İlişkiye Dahil Olma Sorunu

Duygusal Şiddet

İletişim Bozuklukları

BOŞANMA TERAPİSİ

Birlikteliklerine son verme kararı alan bireylerin bu süreci en sağlıklı bir şekilde atlatabilmelerini hedefleyen terapi biçimidir. Boşanma kişilerde ciddi bir değişim yaşatacağından travmatik etkilere sahip olabilmektedir. Bu süreç kişiler için ciddi yıpratıcı hale getirebilmektedir.

Boşanma Terapisi Hizmeti

Boşanma Sürecinde Yaşanılan Zorluklar

Uyum Sağlamada Zorluk

Çocuğa ve Ebeveynlere Açıklamakta Yaşanılan Zorluklar

cinsel terapi hizmeti

CİNSEL TERAPİ

Yaşamın bir parçası olan cinsellik bireyleri yakınlaştıran ve mutlu hissettiren fiziki ve ruhsal bir beraberliktir. Cinsel problemlerde bazen organik sebepler bazen ise psikolojik etkenler bulunabilmektedir. Bu problemlerin üstesinden gelmeniz için cinsel terapi hizmeti veriyoruz.

Cinsel Terapi Hizmeti

Cinsel İsteksizlik

Vajinusmus

Erken Boşalma

Orgazm Bozuklukları

Sertleşme Problemleri

İLETİŞİM

0549 488 0818

ONLINE RANDEVU

Online randevu sistemi üzerinden müsait seanslarımın saatlerini görebilir, randevu talebi yapabilir ve kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.