Adres 1: Zuhurat Baba Cad. Şükran Çiftliği Sk. 49/3 Bakırköy | Adres 2: Bağdat Cad. Nermin German Apt. No:456 K:4 D:4 Kadıköy

EVLİLİK VE ÇİFT TERAPİSİ

evlilik ve çift terapisi

Bireylerin ben olabilerek aynı zamanda biz olmayı başarabildikleri bir sağlıklı birlikteliği inşa etmeyi amaçlayan terapi yöntemidir.

Özel hayatlarını birleştiren bu bireyler aynı zamanda kendi öz zamanlarına da sahip olarak bir ortak yaşam kurmayı hedeflemektedirler. Ancak günümüz stresli yaşam koşullarında bazen ilişkileri yönetmek, problemlerle başa çıkmak çok zorlayıcı olabilmektedir. Kişiler birbirlerine karşı tahammülsüz, sabırsız, anlayışsız ve sinirli davranabilmekte ve bir kısır döngüye girebilmektedirler.

Sağlıklı bir ilişki kurmak ve sürdürebilmek için bazen profesyonel yardım almak gerekebilmektedir. Bunlar; iletişim problemleri, hem özel hem de birlikte yaşam alanı kuramama, saygı, sevgi, tahammülsüzlük gibi problemler olabilmekte ve bu alanlarda profesyonel destek sağlanmaktadır.

İlişki Danışmanlığı


Kişilerarası Çatışmalar


Üçüncü Kişilerin İlişkiye Dahil Olma Problemleri


Duygusal Şiddet


İletişim Bozuklukları


İLETİŞİM

0549 488 0818

ONLINE RANDEVU

Online randevu sistemi üzerinden müsait seanslarımın saatlerini görebilir, randevu talebi yapabilir ve kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.